Zaloguj się

Aktualnie

Odwiedza nas 125 gości oraz 0 użytkowników.

Drogi "Maciejaku" w minioną sobotę przypadał "Dzień Ziemi". Przed pandemią każdego roku organizowaliśmy się do sprzątania terenu naszego Ogrodu. W minionym roku sprzątaliśmy teren przyległy do Baraku Zarządu oraz  Placu Zabaw a także porządkowaliśmy teren boiska do piłki siatkowej i śmietnika.  Tym razem, choć z tygodniowym opóźnieniem planujemy, podobnie jak w roku ubiegłym, posprzątanie tych samych, a być może jeszcze innych miejsc. Dlatego Zarząd Ogrodu apeluje do działkowców o wzięcie w tym udziału. Proponujemy więc spotkanie działkowców "uzbrojonych" w grabie przed barakiem Zarządu o godz. 11:00. Liczymy na Wasz aktywny udział. Informujemy jednocześnie, że jeśli pogoda dopisze to ok. godz. 20:00 będziemy mogli się spotkać na placu piknikowym i zjeść grillowaną kiełbaskę, którą zapewni Wam Zarząd. Zatem do zobaczenia przy Baraku.
                                       Za Zarząd Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak"
                                                         Zenon Paduch - Prezes Zarządu


W nadchodzącą niedzielę 4 grudnia od godz. 13:00 zamykane będą główne zawory na działkowej magistrali wodociągowej. Czy zabezpieczyłeś swoją instalację wodną przed nadchodzącymi mrozami? Jeśli nie to zrób to czym prędzej. Sprawdź proszę czy masz uregulowane wszystkie należności płatnicze wobec ROD. Jeśli nie to proszę o pilne przelewy.Na ewentualne pytania w tej sprawie chętnie odpowiem.
                                                                                 Pozdrawiam - Zenon Paduch

Szanowny "Maciejaku"

Informujemy, że w sobotę 18-go marca o godz. 11-tej otworzymy główne zawory wody. Prosimy by w tym czasie być na swojej działce i sprawdzić czy po zimie wszystko jest ok. 
                                                                                   Zarząd SO ROD "Maciejak"

                     woda kran1          woda kran1
W związku z pytaniami o termin zamknięcia wody informujemy, że aktualnie trudno określić konkretną datę.Proszę śledzić prognozy pogody. Jak na razie temperatury są plusowe. Gdy tylko będzie to konieczne wodę zakręcimy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by, niezależnie od tego czy woda jest zakręcona czy nie, każdy działkowiec już spuścił wodę ze swojej wewnętrznej instalacji wodnej i zabezpieczył ją przed skutkami mrozu. Nie ma tu chyba większego znaczenia, kiedy zakręcona zostanie woda na głównych zaworach. W przeciwieństwie do odkręcania wody. Wówczas z odpowiednim wyprzedzeniem przekazujemy informację dając Wam możliwość sprawdzenia czy po okresie zimowym jest wszystko OK. W tym przypadku wskazana jest obecność na swojej działce.
                                        Za Zarząd SO ROD "Maciejak" - Zenon Paduch

Aktualności


Dzisiaj jest: Czwartek
1 Czerwca 2023
Międzynarodowy Dzień Dziecka
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Bernard, Fortunat,
Gracjana, Hortensjusz, Jakub, Konrad,
Konrada, Magdalena, Nikodem, Symeon,
Świętopełk

Do końca roku zostało 214 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2023 Stowarzyszenie Ogrodowe Rodzinny Ogród Działkowy "Maciejak" Wszelkie prawa zastrzeżone.