Zaloguj się

Aktualnie

Odwiedza nas 353 gości oraz 0 użytkowników.

                              
W nadchodzącą niedzielę 26 listopada od godz. 12:00 zamykane będą główne zawory na działkowej magistrali wodociągowej. Czy zabezpieczyłeś swoją instalację wodną przed nadchodzącymi mrozami? Jeśli nie to zrób to czym prędzej. Sprawdź proszę czy masz uregulowane wszystkie należności płatnicze wobec ROD. Jeśli nie, to prosimy o pilne przelewy.Odpowiedzi n
a ewentualne pytania pod nr tel.  780-600-180.

                                               Zarząd Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak"

Od kilku dni brama nr 1 była ciągle otwarta. To w związku z uszkodzeniem elektroniki siłownika. Sprawcą uszkodzenia był woda deszczowa. W dniu dzisiejszym siłownik został wymieniony. Niestety obecnie otwieranie bramy nr 1 nie będzie możliwe za pomocą posiadanych przez nas pilotów a tylko za pomocą telefonu. W związku z powyższym apelujemy do tych, którzy nie mają zaprogramowanych swoich nr telefonów o pobranie ze strony stosownego oświadczenia Kliknij! i wypełnione dostarczyć do Zarządu SO. Zaprogramować można 3 nr tel. Bez zmian pozostaje sposób otwierania bramy nr 2 czyli nadal można ją otwierać za pomocą telefonu oraz pilota.
   

                                            Zarząd Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak"

Walne Zebranie Sprawozdawcze zobowiązało Zarząd Stowarzyszenia Ogrodowego do zorganizowania, już nieco spóźnionego, Dnia Dziecka. Proponujemy więc sobotę 17-go czerwca. Już od godz. 10:00 w okolicy Placu Zabaw na najmłodszych "Maciejaków" czekać będzie mnóstwo niespodzianek. Zapraszamy do udziału w zabawie także rodziców swoich pociech. Późnym popołudniem zapraszamy dorosłych na Plac Piknikowy na wspólne grillowanie. Kiełbaski zabezpiecza Zarząd. Napoje każdy we własnym zakresie. Do zobaczenia.
    
                              Fotografie archiwalne-Dzień Dziecka 2018'

Wzorem lat ubiegłych na życzenie  Działkowców podstawiamy duży kontener. Jest więc okazja do pozbycia się tzw. gabarytów.

Drogi "Maciejaku" w minioną sobotę przypadał "Dzień Ziemi". Przed pandemią każdego roku organizowaliśmy się do sprzątania terenu naszego Ogrodu. W minionym roku sprzątaliśmy teren przyległy do Baraku Zarządu oraz  Placu Zabaw a także porządkowaliśmy teren boiska do piłki siatkowej i śmietnika.  Tym razem, choć z tygodniowym opóźnieniem planujemy, podobnie jak w roku ubiegłym, posprzątanie tych samych, a być może jeszcze innych miejsc. Dlatego Zarząd Ogrodu apeluje do działkowców o wzięcie w tym udziału. Proponujemy więc spotkanie działkowców "uzbrojonych" w grabie przed barakiem Zarządu o godz. 11:00. Liczymy na Wasz aktywny udział. Informujemy jednocześnie, że jeśli pogoda dopisze to ok. godz. 20:00 będziemy mogli się spotkać na placu piknikowym i zjeść grillowaną kiełbaskę, którą zapewni Wam Zarząd. Zatem do zobaczenia przy Baraku.
                                       Za Zarząd Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak"
                                                         Zenon Paduch - Prezes Zarządu


Aktualności


Dzisiaj jest: Czwartek
7 Grudnia 2023
Imieniny obchodzą
Agaton, Ambroży, Marcin, Ninomysł
Do końca roku zostało 25 dni.
Zodiak: Strzelec

Copyright © 2023 Stowarzyszenie Ogrodowe Rodzinny Ogród Działkowy "Maciejak" Wszelkie prawa zastrzeżone.