Uprzejmie informujemy, że w weekend 23-24 maja na terenie naszego ogrodu, przy bramie nr 3, będzie dostępny kontener na odpady wielkogabarytowe. Prosimy nie wrzucać eternitu, azbestu ani papy.
Prosimy o wcześniejsze rozkręcenie mebli, które planują Państwo wyrzucić, aby zajmowały jak najmniej miejsca w kontenerze.