Menu Zamknij

KONTENER NA GABARYTY

Uprzejmie informujemy, że w weekend 23-24 maja na terenie naszego ogrodu, przy bramie nr 3,  będzie dostępny kontener na odpady wielkogabarytowe. Prosimy  nie wrzucać eternitu, azbestu ani papy. 
Prosimy o wcześniejsze rozkręcenie mebli, które planują Państwo wyrzucić, aby zajmowały jak najmniej miejsca w kontenerze.