Zaloguj się

Aktualnie

Odwiedza nas 358 gości oraz 0 użytkowników.

Od dłuższego czasu poprzedni Zarząd rozważał konieczność rozebrania baraku przy placu zabaw. Przez kilka lat spełniał on funkcję Biura Zarządu. Świetnie swoją kolorystyką komponował się z otoczeniem. Niestety, tych kilka lat zrobiło swoje. I chociaż z zewnątrz wyglądał jeszcze nieźle to jednak rozpadał się od środka.
 
Dziury w podłodze stwarzały poważne zagrożenie. Jego remont nie miał sensu. Nowy Zarząd, zgodnie z decyzją Walnego Zebrania, zmaterializował więc pomysł by go zutylizować a w jego miejsce postawić nowy. 
  
Oto więc mamy nową piękną siedzibę Zarządu Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak".
                                                                                                               Zenon Paduch 

W dniu wczorajszym dokonano wpisu w KRS, który uwzględnia stan faktyczny naszego Stowarzyszenia po zmianach na ostatnim Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu z września br. Zmiany te możesz obejrzeć na stronie w wyszukiwarce KRS-KLIKNIJ! Możesz też obejrzeć to TU-Kliknij!                                                                                                                                                                                                               Zenon Paduch


Kontakt z członkami Zarządu
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefoniczny
  
pod nr 
780 600 180

  
Od jakiegoś czasu w mediach przewija się temat związany z użytkowaniem na terenach Rodzinnych Ogrodów Działkowych tzw. abisynek. Okazuje się, że na terenach Rodzinnych Ogrodów Działkowych są one nielegalne i za ich używanie grożą surowe kary. To jakaś paranoja. Wynika to podobno z faktu, że działkowcy nie są właścicielami gruntu. Nie będę się na ten temat rozpisywał. Zachęcam do odwiedzenia internetu gdzie od artykułów na ten temat aż się roi. Poniżej podaję więc tylko trzy linki by do tego zachęcić.
                                              Link-1 , Link-2, Link-3

Poza tym na koniec dodam, że w Sejmie istnieje Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Rozwoju Rodzinnych Ogrodów Działkowych i może byłoby warto, by Zarząd naszego Stowarzyszenia wystąpił do tego Zespołu z prośbą o lobbowanie w kierunku zmiany niekorzystnych dla nas zapisów w ustawie.
                                                                                           Zenon Paduch

W dniu  wczorajszym, zgodnie z ustaleniami podjętymi ma majowym Walnym Zebraniu,  odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie naszego Stowarzyszenia. Frekwencja członków większa niż zwykle, chyba tylko dlatego, że odbywało się to na terenie  Ogrodu. Pogoda dopisała. Zebranych, jako ustępujący Prezes, przywitałem osobiście. Do przewodniczenia Zebraniu zaproponowałem dotychczasowego V-ce Prezesa kol. Dominika Limanowskiego. Podjęte decyzje, wykraczające poza zaplanowane, przeorganizowały skład nie tylko Zarządu Stowarzyszenia, ale też całkowicie zmieniły skład osobowy Komisji Rewizyjnej. Głosowanie praktycznie bez głosowania. Zgłoszeni przez samych siebie, chętni do objęcia funkcji w organach statutowych Stowarzyszenia bez żadnych uwag zaakceptowani zostali przez zebranych.
     Kliknij! Kliknij! 
                       Kliknij!Kliknij! Kliknij!
Nowo wybranym do pełnienia statutowych funkcji  w Stowarzyszeniu gratuluję. Życzę Wam satysfakcji z możliwości realizowania się w służeniu nam działkowcom. Życzę też sukcesów i trzymam za Was kciuki. Ze swej strony bardzo , bardzo ,jak tylko potrafię dziękuję za wieloletnią współpracę koleżankom i kolegom ze "starego" Zarządu. Dziękuję też wszystkim "Maciejakom" za okazywaną nam życzliwość, która pomagała nam w realizowaniu "Maciejakowych" zadań.
                                                                                                            Zenon Paduch

Aktualności


Dzisiaj jest: Czwartek
7 Grudnia 2023
Imieniny obchodzą
Agaton, Ambroży, Marcin, Ninomysł
Do końca roku zostało 25 dni.
Zodiak: Strzelec

Copyright © 2023 Stowarzyszenie Ogrodowe Rodzinny Ogród Działkowy "Maciejak" Wszelkie prawa zastrzeżone.